W 2025 roku Ian Carter na Setce "Nuts" wyruszył z portu Horta na wyspie Faial należącej do archipelagu Azorów. najpierw pożeglował do Lizbony a następnie na start Setką przez Atlantyk 2025. W regatach zajął czwarte miejsce. Teraz, przed nadejściem pory huraganów opuścił Saint Martin i kieruje się ku Azorom. Chce zamknąć atlantycką pętlę. Pozycję "Nuts" możecie obserwować tu https://share.garmin.com/MJEXV . Ian zamieszcza wiadomosci na swoim blogu https://buildingsetkanuts.blogspot.com/ . Powodzenia!