Terminy, transport i pogoń - SpA - sprawy bieżące - Janusz Maderski JACHTY - BUDOWA, KONSTRUKCJE

Przejdź do treści

Menu główne:

Terminy, transport i pogoń

Opublikowany przez w - ·
Zgodnie z regulaminem setki sprawdzamy przed startem do tegorocznych Regat Poloneza. Ten termin jest nadal aktualny. Tych którzy zjawią się z łódką w Świnoujściu proszę o wiadomość i uzgodnienie dokładnego czasu i miejsca z  tygodniowym wyprzedzeniem.
Na prośbę żeglarzy którzy nie mogą na czas dotrzeć do Świnoujścia odbędzie się sprawdzenie jachtów w Gdańsku w drugiej połowie sierpnia przed wspólnym bałtyckim rejsem setek. Dokładną datę i miejsce ustalają między sobą zainteresowani zawodnicy, koordynuje Piotr Czarniecki. Proszę o wiadomość z tygodniowym wyprzedzeniem. Wielkie podziękowania dla Piotra który nie musi już testować Atoma jednak płynie chcąc pomóc kolegom.

Pilne. Wszyscy zawodnicy zainteresowani nieodpłatnym transportem jachtu do Lizbony proszeni są o niezwłoczny kontakt z  Adamem Hamerlikiem.

Samostery, zejściówki, powierzchnie przeciwślizgowe, uchwyty - trwa wyposażanie zbudowanych kadłubów. Jeszcze Robert Puchacz w pięknym stylu goni czołowkę i ma szansę zdążyć  http://setkanakoniecswiata.blogspot.com/  . Wytrwałości!


Brak komentarzy

Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego